КСЕ ЛЕГИОН - Кубок України з Таеквон-До І.Т.Ф. серед старших юнаків, Юніорів та дорослих 17-20.11.2016 р. - КСЕ ЛЕГИОН

Главное меню

Форма авторизации

З 17 по 21 листопада 2016 р. в м. Черкаси відбувся Кубок України з Таеквон-До І.Т.Ф. серед старших юнаків, юніорів та дорослих. Змагання проводилися по програмам спаринг, тулі, командний спаринг, командний туль, селфоденс, спецтехніка, силовий тест. Всього в змаганнях прийняло участь 497 спортсменів з всіх регіонів України. Запорізьку область представляли 6 спортсменів з клубів «Легіон» смт. Якимівка і м. Мелітополь та  «Ягуар» м. Запоріжжя. Наші спортсмени завоювали три перших (клуб «Легіон» )  та два третіх (клуб «Ягуар») місця.

Кошель Сергій   зайняв 1 місце по програмі спаринг юніори 16-17 р. в.к. до 75 кг Iдивізіон (4 учасники , 2 поединка), та 1 місце  по програмі спецтехніка (понад 20 учасників з залікового дивізіону). Він єдиний зміг розбити дошку на висоті 2 м. 40 см. виконавши прижковий удар долео чаги. Клуб «Легіон».

Гаращенко Іриназайняла 1 місце по програмі спаринг молодші юніори 14-15 р. в.к. до 64 кг. Клуб «Легіон».

Мартусенко Альоназайняла 3 місце по програмі спаринг юнаки 11-13 р. в.к. до 55 кг. IIдивізіон . Клуб «Ягуар».

Свєтлічний Ярославзайняв 3 місце по програмі спаринг молодші юніори 14-15 р. в.к. понад 75 кг. II дивізіон.  Клуб «Ягуар».

Цей кубок, а також Чемпіонат України, який відбудеться в лютому 2017 р. являються відбірковими для участі в чемпіонаті Європи. Чемпіонат Європи міжнародна федерація Таеквон-До  І.Т.Ф. планує провести на весні 2017 року в м. Ліверпуль, Великобританія.

Президент КСЕ «Легіон», тренер національної федерації Таеквон-До И.Т.Ф., тренер збірної, віце-президент зі спортивної діяльності запорізької обласної федерації  Таеквон-До И.Т.Ф.